Hakkımızda

KARAMAN Tüketim Mal. Tem. ve Kağ. Ürn. İml. Paz. San ve Tic. Ltd. Şti olarak 1997 den bu yana Perakende ticareti ile Temizlik Malzemesi Toptan Ticaretiyle birlikte sektöründe başarılı bir geçmişi olmuştur. Verdiği hizmetin kalitesi ile güvenirliliği ile anılmak isteyen Karaman Tüketim Şirketi tüm çalışma çabalarını bu yolda harcamıştır. Yaklaşık 23 yıldır verdiğimiz güven ve hizmet kalitemize bir yenisini ekleyerek kendi markamız olan YAKA Marketler Zincirlerini oluşturduk.

2019 yılı itibariyle 10 şubemizle hizmet vermeye başlayan YAKA Marketler Zinciri, halkımızın daha rahat ve ulaşılabilirliği sağlamak adına ihtiyaca göre yeni şube açma girişimlerimiz olacaktır. Tüketim sektöründeki incelikleri en ayrıntısına kadar düşünüp uygulayacağımız ‘’Ekonomik’’ ‘’Hijyen’’ hizmet politikası ile  ‘’her Yaka da Fırsatı Yaka la’’ sloganı ile Van’ın en iyi markası olacağımıza inancımız tamdır.

Tüm şubelerimizde zaman zaman çeşitli ürünlerde indirim yaparak halk günleri belirleyeceğiz. Tüm ürünlerimizin gerekli kontrolleri yapılarak halkımızın hem taze hem uygun fiyat ikilisini başarılı bir şeklide uygulayacağız.