VAN’IN İLK SANAL MARKETİ, MARKA TESCİLİNİ ALDI

VAN’IN İLK SANAL MARKETİ, MARKA TESCİLİNİ ALDI
VAN’IN İLK SANAL MARKETİ, MARKA TESCİLİNİ ALDI

Van’da 11 şubesi ile Perakende sektöründe hizmet veren ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren Yaka Marketler Zinciri, Yaka Ekspres Sanal Market Hizmetinin ismini tescilledi.

 Van’ın en büyük Market Zinciri olan Yaka Marketler Zinciri ‘’YAKA EKSPRES’’ Sanal Market Marka ismini tescilleyerek Van’da tescilli ilk sanal market unvanını aldı. 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri Şirketi’nin verdiği danışmanlık hizmeti ile başvurulan ‘’YAKA EKSPRES’’ Sanal Market Marka Tescili onaylandı. 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri firma yetkilileri Bilgin Berge ve Olgucan Güden, Yaka Marketler Zinciri Yönetimini ziyaret ederek, marka tescil belgesini takdim ettiler.

 Van’da son dönemlerde Firmaların Markalaşma yolunda ciddi adımlar attığını dile getiren 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri Şirketi yetkilisi Bilgin Berge, ‘’Van bölgesindeki işletmeleri markalaştırmak için Şirket olarak ciddi bir yoğunluk içindeyiz. Özellikle Vanlı Firmalarımızın Markalaşma adına ciddi bir talepleri var. Bizler 4B Yazılım olarak bu taleplere karşılık vererek firmalarımızın kısa bir sürede markalaşmasını sağlamaktayız. Van’ın en büyük Market Zinciri olan Yaka Marketler Zinciri’nin bünyesinde oluşturduğu ‘’YAKA EKSPRES’’ Sanal Marketini resmi olarak markalaşmasında danışmanlık etmiş olmanın mutluluğu yaşıyoruz. Marka Başvurusu onaylanan ‘’YAKA EKSPRES’’ Sanal Marketi Tescil Belgesini taktim ettik. Bu Tescil Belgesi ile birlikte ‘’YAKA EKSPRES’’ Van’da ilk Sanal Market unvanını alan firma oldu. Hayırlı olsun” dedi.

 Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yaka Marketler Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Harun Karaman, ‘’ Van’da perakende sektörüne yapmış olduğumuz hizmet ve farkındalıklar ile ivme kazandırdık. Şu an 11 şube ile Van halkına hizmet veriyoruz. 12. Şube niteliğinde olan Sanal Market uygulamamız ile evden çıkmadan rahatlıkla, güvenli bir şekilde alışveriş yapmalarına öncülük ediyoruz. Şu an itibari ile 20 Bin müşterimize sanal market uygulaması üzerinden hizmet vermekteyiz. Vatandaşlarımıza perakende sektöründe hizmet vermenin yanı sırada ilimizin kendi işletmelerini markalaştırarak bu isimleri kalıcı kalmasını sağlıyoruz. Vanlı Firmalarımızın Markalaşmasını önemsiyoruz. Yaka Marketler Zinciri olarak daha önce ‘’YAKA’’ ismini tescil ettik. Şimdi de ‘’ YAKA EKSPRES’’ Sanal Market Marka ismimizi Tescil ederek Belgemizi aldık. Memleketimize hayırlı olsun’’ dedi.